Компанія Think Water надає покупцям право повернення або обміну товару протягом 14 календарних днів (не беручи до уваги дня покупки товару), якщо він не вказаний у переліку товарів, які неможливо повернути в законі «Про захист прав споживачів» фізичним особам.

Для здійснення повернення чи обміну товару покупцю–фізичній особі необхідно зв’язатися з нами за телефоном +38 (067) 232 44 96, заповнити заяву на повернення і надати у належному стані товар в оригінальній упаковці, якщо така була, та видаткову накладну або товарний чек. Після отримання та огляду товару нашими фахівцями, повернення коштів буде здійснено терміном до 7 банківських днів. Спосіб повернення коштів буде аналогічним способу оплати. Всі додаткові умови повернення або обміну товару необхідно узгоджувати із менеджером, що здійснював продаж, або із співробітниками нашої компанії.

Щоб уникнути непорозумінь, при отриманні товару, у тому числі на відділеннях транспортних компаній, перевізників, завжди перевіряйте товар і переглядайте його на предмет відповідності.

Закон України «Про захист прав споживачів», в якому йдеться про повернення товарів протягом 14 днів, поширюється тільки на фізичних осіб, і не поширюється на юридичних осіб. Згідно п. 22 ст. 1 Закону України «Про захист прав споживачів» споживачем є фізична особа, яка придбаває, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника.

Відносини з продажу з юридичними особами регулюються нормами Господарського кодексу України.