Profine Blue

PROFINE® BLUE видаляє неприємний присмак і запах, знижує мутність, вміст хлору, бруду та твердих частинок. Номінальна фільтрація становить 5 мкм. Це картридж з активованою технологією Profine® Carbon Block відповідно до постанови міністра Італії DM/25/2012.

  • Видаляє погані запахи і неприємні смаки;
  • Зменшує вміст хлору;
  • Зменшує каламутність води.

Profine Blue

ДЕХЛОРАЦІЯ І ОЧИСТКА ПИТНОЇ ВОДИ

PROFINE ® BLUE – швидкороз’ємний одноразовий картридж з технологією фільтрації Profine® Carbon Block; фільтрація 5 мкм. Фільтр з активованим вугіллям для дехлорування і очищення питної води відповідно до Директиви ЄС 98/83/EC. Фільтрація знижує вміст хлору, органічних сполук, запахів / присмаків з води. При використанні в обладнанні для очищення питної води, обладнання повинно відповідати нормам закону для цієї категорії систем очищення. Установка: вертикальна або горизонтальна, за бажанням.

ВИКОРИСТАННЯ

Попередня фільтрація для зворотного осмосу або аналогічного обладнання. Використання Profine Blue не допускається, якщо якість води за результатами аналізів невідома чи не контролюється мікробіологічно; його використання дозволено для питної води.

Profine Blue

Технічні характеристики

Small Medium Large
Пропускна спроможність 3 л/хв * 5 л/хв * 7 л/хв *
Ємність 15000 л * 24000 л * 45000 л *
Робочий тиск Мін. 2 – Макс. 6 бар Мін. 2 – Макс. 6 бар Мін. 2 – Макс. 6 бар
Робоча температура Мін. 4 макс. 30 °С Мін. 4 макс. 30 °С Мін. 4 макс. 30 °С

* Продуктивність може варіюватися в залежності від вхідної води і витрати.

Розміри

Small Medium Large
Діаметр 87,4 мм 87,4 мм 87,4 мм
Висота (без головки) 270 мм 385 мм 530 мм
Висота (з головкою) 302 мм 417 мм 562 мм

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Заміна картриджів

Ми рекомендуємо замінювати картридж в кінці його номінального діапазону або якщо вихідний потік занадто повільний. Краще замінити картридж протягом 365 днів з моменту його установки. Перед зняттям картриджа закрийте вхідний отвір для води і скиньте тиск в контурі, відкривши вихідний кран. Для правильної активації картриджа відкрийте впускний клапан і подайте воду як мінімум на п'ять хвилин, перш ніж пити.

Сертифікація компанії

Вироблено в Італії компанією think: water, сертифікованої за стандартами ISO 9001 діє до: 2015 (якість), ISO 14001 діє до: 2015 (навколишнє середовище) і MOCA.

Сертифікація продукції

Відповідає правилам MOCA, DM 25/2012 і ACS.

Період неактивності

Короткочасні періоди бездіяльності: завжди необхідна промивка картриджа. Перед новим використанням рекомендується подавати воду як мінімум на 1-2 хвилини; У випадку простою протягом тривалого часу, можна провести дезінфекцію системи.

Навколишнє середовище

При виробництві фільтрів Profine® вплив на навколишнє середовище близький до 0. Всі фільтри Profine® не містять бісфенолу А.

Утилізація

Утилізуйте використані картридж відповідно до Рішення 2014/955 / EU (CER 15 02 03).