Profine Red

PROFINE® RED знижує мутність, а також зменшує кількість зважених часток з фільтром 5 мікрон. Його можна використовувати окремо або в якості попередньої обробки перед використанням інших картриджів.

  • Зупиняє бруд та пісок;
  • Зменшує каламутність води;
  • Ефективний окремо, або в якості префільтру.

Profine Red

ПОПЕРЕДНЯ ФІЛЬТРАЦІЯ В СИСТЕМАХ ОЧИСТКИ ВОДИ

PROFINE ® RED – швидкороз’ємний одноразовий картридж, фільтрація екструдованим поліпропіленом «MELT BLOWN», фільтрація 5 мікрон. Картридж для видалення осаду і очищення питної води завдяки видаленню каламутності та зважених часток. При використанні в обладнанні для очищення питної води, обладнання повинно відповідати нормам закону для цієї категорії систем очищення.

Profine Red

Технічні характеристики

Small Medium Large
Пропускна спроможність 3 л/хв * 5 л/хв * 7 л/хв *
Ємність До засмічення макс. Dp 2,5 бар (в залежності від якості води, що поступає). До засмічення макс. Dp 2,5 бар (в залежності від якості води, що поступає). До засмічення макс. Dp 2,5 бар (в залежності від якості води, що поступає).
Робочий тиск Мін. 2 – Макс. 6 бар Мін. 2 – Макс. 6 бар Мін. 2 – Макс. 6 бар
Робоча температура Мін. 4 макс. 30 °С Мін. 4 макс. 30 °С Мін. 4 макс. 30 °С

* Швидкість потоку може варіюватися, навіть в значній мірі, в залежності від якості води, що поступає.

Розміри

Small Medium Large
Діаметр 87,4 мм 87,4 мм 87,4 мм
Висота (без головки) 270 мм 385 мм 530 мм
Висота (з головкою) 302 мм 417 мм 562 мм

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Заміна картриджів

Ми рекомендуємо замінювати картридж в кінці його номінального діапазону або якщо вихідний потік занадто повільний. Краще замінити картридж протягом 365 днів з моменту його установки. Перед зняттям картриджа закрийте вхідний отвір для води і скиньте тиск в контурі, відкривши вихідний кран. Для правильної активації картриджа відкрийте впускний клапан і подайте воду як мінімум на п'ять хвилин, перш ніж пити.

Сертифікація компанії

Вироблено в Італії компанією think: water, сертифікованої за стандартами ISO 9001 діє до: 2015 (якість), ISO 14001 діє до: 2015 (навколишнє середовище) і MOCA.

Період неактивності

Короткочасні періоди бездіяльності: завжди необхідна промивка картриджа. Перед новим використанням рекомендується подавати воду як мінімум на 1-2 хвилини; У випадку простою протягом тривалого часу, можна провести дезінфекцію системи.

Навколишнє середовище

При виробництві фільтрів Profine® вплив на навколишнє середовище близький до 0. Всі фільтри Profine® не містять бісфенолу А.

Утилізація

Утилізуйте використані картридж відповідно до Рішення 2014/955 / EU (CER 15 02 03).